© 2020 Mevlütoğulları Mutfak Ekipmanları

Mevlütoğulları, Konya’da 1997 yılında Zafer Sanayisi Sitesi’nde bir aile şirketi olarak kurulmuş ve firmamız aynı yıl içersinde ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLARI alanında imalata başlamıştır.

1997 yılından buyana sektöründe uzmanlığını kalitesiyle harmanlayan firmamız 2000 metrekare kapalı alanda endüstriyel mutfak ekipmanları teknolojinin en son ürünü makine parkuru ve konusunda uzman personeli ile imalata devam etmektedir.

ÜRÜN ÇEŞİTLERİ:
Firmamız tarafından ince yarık, geniş yarık, süper modeller ve fırın brülörü olmak üzere 4 versiyonda brülör imalatı, 15 farklı modelde ocak üstü ızgara çeşitleri, 6 farklı modelde hamburger ızgarası, özel üretim olan lav taşı dökümü, kömür döner ızgarası ve özel üretim olan beton kurutma sistemi imalatı yapılmaktadır.

TOPTAN SATIŞ GRUBU
Mevlütoğulları Mutfak Ekipmanları ve Döküm Oto Yedek Parça Pazarlama olarak firmamız tarafından toptan satış grubunda ise; kulplar, plastik ve metal ayak grubu, ithal ve yerli kuzine muslukları, Fittings Grubu kilit grubu ile diğer yedek parça ürünleri müşterilerimizin memnuniyetine sunulmuştur.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Türkiye’nin tüm bölgelerinde satış ağına sahip olan firmamız kalitesini TSE Türk Standartlarına Uygunluk Belgesi, Türk Patent Enstitüsü Endüstriyel Tasarım Tescil Belgesi, Türk Patent Enstitüsü Marka Tescil Belgesi, TSE Kalite Yönetim Sistem Belgesi ile tescillemiştir. Almış olduğumuz sertifikalarla ortaya koyduğumuz kaliteli üretimle her zaman siz müşterilerimizin yanındayız.

Mutfaktaki sıcak dostunuz…
Mevlütoğulları Mutfak Ekipmanları ve Döküm Oto Yedek Parça Pazarlama Sanayi Ltd. Şti.